Blockchain Expo World 2024

MollarsToken (MOLLARS)

Pre Sale
Website: AKTİF
Social Media: AKTİF
Son Kontrol Tarihi : 5 Şubat 2024

MOLLARS ekosistemi, oyun, ekonomi ve topluluk arasındaki sınırların bulanıklaştığı ve katılımcıları tarafından yönetilen merkezi olmayan bir evren yarattığı bir değişim feneri olarak ortaya çıkıyor. 

MollarsToken Hakkında

MERKEZİ OYUN DEVRİMİ

MOLLARS ekosistemi, oyun, ekonomi ve topluluk arasındaki sınırların bulanıklaştığı ve katılımcıları tarafından yönetilen merkezi olmayan bir evren yarattığı bir değişim feneri olarak ortaya çıkıyor. MOLLARS sadece bir oyun ya da simge değil; özerkliğe, refaha ve toplumsal evrime giden bir yoldur.

Bu kısa makale, MOLLARS’ın arkasındaki temel ilkeleri ve tokenomikleri özetlemekte ve gerçek ademi merkeziyetçiliği, liyakate dayalı bir ekonomiyi ve kırılmaz topluluk bağlarını vurgulamaktadır. Amiral gemisi oyunu “Survive & Thrive”, oyuncuları, her eylemin anlam ve maddi zenginlik bakımından zengin bir evrene katkıda bulunduğu, keşfedilmemiş bölgelerde rotalarını çizmeye davet ediyor.

MOLLARS, lansman sonrası kasıtlı bir kurucu çıkışıyla, profesyonel yönetim ve topluluğun güçlendirilmesi ön planda tutularak sürdürülebilirlik ve uzun ömürlülük sağlar.

Proje Bilgisi


Proje Adı :  MollarsToken
Kayıt yılı :  2023
Pre Sale  :  1 Aralık 2023 - 1 Mayıs 2024 Fiyat :  TBA

Proje Detayları


Platform :  ERC-20
Toplam Tokenler :  10.000.000

Token Bilgileri


Sembol :  MOLLARS

JETON DAĞITIMI

  • % 56 GROUNDWORK
  • % 20 EKOSİSTEM FONLARI & CEX
  • % 24 ÖDÜL PROGRAMI

Yol Haritası


AŞAMA 1

Akıllı Sözleşme Geliştirme

$MOLLARS tokeni için güvenli ve şeffaf bir akıllı sözleşme oluşturmak, denetim ve net mekanizmalar yoluyla güven oluşturmak.

Toplum katılımı

Twitter, Telegram, Discord ve Instagram gibi sosyal medya platformlarına aktif katılım yoluyla topluluğumuzda coşkuyu ateşlemek.

AŞAMA 2

Jeton Lansmanı

$MOLLARS – Mollars Token’ın finans piyasasındaki ilk çıkışı, heyecan verici lansmanı için geri sayım ile kutlanıyor.

Ortaklık Geliştirme

Mollars’ın etkisini artırmak için geliştiriciler, önemli kişiler ve içerik platformlarıyla işbirliği yaparak erişimimizi genişletiyoruz.

Pazar Entegrasyonu

Kullanıcılar için kolay ticareti kolaylaştırmak amacıyla önde gelen Merkezi Olmayan Borsalarda (DEX’ler) $MOLLARS tokeni kullanıma sunuldu.

Merkezi Borsa Listesi

En iyi Merkezi Borsalarda (CEX’ler) listelenerek $MOLLARS token görünürlüğünü ve ticaret fırsatlarını artırıyoruz.

Pazarlama kampanyası

Mollars topluluğunu büyütmek için çeşitli medyalarda kapsamlı bir tanıtım kampanyası başlatmak, etkileyici ağlardan yararlanmak ve Twitch gibi platformlarda canlı yayın yapmak.

Markalaşma ve Sosyal Yardım

Deneyimli endüstri pazarlamacılarının rehberliğinde, topluluğumuzun merkezi olmayan alandaki varlığını sağlamlaştırmak için kapsamlı bir pazarlama planı uygulamak.

AŞAMA 3

Ayrıcalıklı Topluluk Avantajları

Erken erişim, özel içerik ve ilgi çekici etkinlikler dahil olmak üzere $MOLLARS topluluğuna benzersiz avantajlar sağlamak.

Piyasa Değeri Dönüm Noktası

1 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşmak için iddialı bir hedef belirleyerek Mollars Token’ın gücünü değerli bir varlık olarak ortaya koyuyor.

Üst Düzey CEX Listeleri

Mollars topluluğunun likiditesini ve erişim kolaylığını artırmak için elit Merkezi Borsalarda pozisyonların güvence altına alınması.

Sektör Liderliği

Kripto endüstrisinde ve ilgili sektörlerde güçlü bir varlık oluşturmak, tokenin değerini ve çekiciliğini artırmak.

Merkezi Olmayan Borsa Geliştirme

Topluluğumuzun ve tokenimizin ihtiyaçlarına ve değerlerine göre uyarlanmış, kullanıcı merkezli, merkezi olmayan bir borsanın geliştirilmesine başlanıyor.

AŞAMA 4

Yönetişim Geçişi

Güçlü bir temel oluşturduktan sonra liderliği topluluğa aktarmak, karar vermenin merkezi olmayan değerler ve topluluk çıkarlarıyla uyumlu olmasını sağlamak.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bileşen


Doğrulanmış Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listelemenin duyurusunu yapmanız gerekmektedir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı yanıt olarak bize gönderin.

MollarsToken (MOLLARS)

MollarsToken (MOLLARS)

Scroll to Top