ÖNEMLİ: Bu işe yatırım yaparak Sorumluluk Reddi Beyanımızı kabul etmiş olursunuz. Derecelendirmemiz dahil tüm bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. ICOAnaliz.com yatırım tavsiyesi sağlamaz.
Mogul

Mogul Productions

Onaylı Değil Takım Onaylı Değil

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Son Kontrol Tarihi : 28 Ekim 2021

Diğer

Mogul Inc. (“Mogul”), kullanıcıların senaryodan ekrana geçiş sürecinde aktif rol almalarını sağlayarak film ve eğlence endüstrisindeki geleneksel finansman metodolojilerini bozmak için oluşturulmuş kapsayıcı ve kapsamlı bir platformdur. İçerik küratörlüğü, kitle yetiştirme ve bağımsız finansmana odaklanarak. Taraftarlara ve yatırımcılara benzeri görülmemiş güvenlik, şeffaflık ve likidite sağlamak için blockchain, akıllı sözleşme teknolojisi ve analitiği kullanan bir teknoloji
Mogul Inc. (“Mogul”), kullanıcıların senaryodan ekrana geçiş sürecinde aktif rol almalarını sağlayarak film ve eğlence endüstrisindeki geleneksel finansman metodolojilerini bozmak için oluşturulmuş kapsayıcı ve kapsamlı bir platformdur.
İçerik küratörlüğü, kitle yetiştirme ve bağımsız finansmana odaklanarak. Taraftarlara ve yatırımcılara benzeri görülmemiş güvenlik, şeffaflık ve likidite sağlamak için blockchain, akıllı sözleşme teknolojisi ve analitiği kullanan bir teknoloji şirketiyiz.
Mogul, yaratıcıları, hayranları ve film finansörlerini bir araya getiren merkezi olmayan bir film finansmanı platformudur; herkesin bir sonraki büyük gişe rekorları kıran filmde rol almasına izin veriyor.
STARS belirteci, Ethereum blok zincirindeki bir ERC20 belirtecidir. STARS jetonları, Mogul Platformu ve Mogul Topluluğu ile etkileşimde bulunmak için kullanılır. STARS belirteci, film hayranlarına Hollywood’a nüfuz ve içeriden erişim sağlar. STARS jetonları, stake etme, trivia katılımı ve diğer etkinlikler yoluyla özel ödüller kazanmanın yanı sıra, size hangi projelerin yeşil ışık yaktığını seçme ve hatta kendi projelerinizi değerlendirme için sunma gücü verir. STARS jetonuyla, sizin gibi film hayranları film yapım sürecinde önemli bir rol oynuyor. Bu nedenle, filmlere yeşil ışık yakma ve filmleri senaryodan perdeye kadar destekleme konusundaki katılımınız için ödüllendirileceksiniz.

TIER 1 – 1.5x STARS Bonus
TIER 2 – 3x STARS Bonus
TIER 3 – 6x STARS Bonus
TIER 4 – 10x STARS Bonus

 

 

Tarih Bilgileri: 25 Mart 2021 — 08 Nisan 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Bonus

TIER 1 – 1.5x STARS Bonus
TIER 2 – 3x STARS Bonus
TIER 3 – 6x STARS Bonus
TIER 4 – 10x STARS Bonus

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement

Mogul Productions

Mogul Productions

Haber ve Yorum Ekle

Bitcoin (BTC) $38,819.40 1.75%
Ethereum (ETH) $2,096.78 0.18%
XRP (XRP) $0.614281 0.52%
Shiba Inu (SHIB) $0.000008 0.53%
Dogecoin (DOGE) $0.08433 0.06%
Solana (SOL) $61.46 1.55%
SXP (SXP) $0.351688 0.77%
Coin98 (C98) $0.201528 5.05%