ÖNEMLİ: Bu işe yatırım yaparak Sorumluluk Reddi Beyanımızı kabul etmiş olursunuz. Derecelendirmemiz dahil tüm bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. ICOAnaliz.com yatırım tavsiyesi sağlamaz.
200.200-YFIMX-LOGO

MAXCoin YFIMX

Onaylı Değil Takım Onaylı Değil

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Son Kontrol Tarihi : 28 Ekim 2021

Diğer

YFIMX, fütüristik bir fintech platformu inşa ediyor. Son derece gelişmiş AI platformumuz aracılığıyla günlük kullanıcılarımıza servetlerini artırmaları için basit bir kullanıcı deneyimi sunacağız. Hem merkezi olmayan finansın (DeFi) hem de geleneksel yatırımların faydalarının yanı sıra günlük işlemlerde nakit kullanma becerisini birleştiriyoruz. Kullanıcılar servetlerinin arttığını ve bunu günlük ihtiyaçları için nakit olarak kullanacaklarını görecekler. YFIMX, kullanıcıların
YFIMX, fütüristik bir fintech platformu inşa ediyor. Son derece gelişmiş AI platformumuz aracılığıyla günlük kullanıcılarımıza servetlerini artırmaları için basit bir kullanıcı deneyimi sunacağız. Hem merkezi olmayan finansın (DeFi) hem de geleneksel yatırımların faydalarının yanı sıra günlük işlemlerde nakit kullanma becerisini birleştiriyoruz. Kullanıcılar servetlerinin arttığını ve bunu günlük ihtiyaçları için nakit olarak kullanacaklarını görecekler.
YFIMX, kullanıcıların daha fazla YFIMX token sahibi hissesini alabileceği ve kazanabileceği platformun bel kemiğidir, tokenlerin geri alımı ve yakılmasının yanı sıra bir token hazinesi aracılığıyla şirketin genel kârından da faydalanacaktır. YFIMX Token sahipleri, indirimli ücretten yararlanacak ve ayrıca platform protokollerinin yönetişimine oy verebilecek.

Tarih Bilgileri: 16 Ekim 2020 — 02 Mayıs 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement

MAXCoin YFIMX

MAXCoin YFIMX

Haber ve Yorum Ekle

Bitcoin (BTC) $38,748.38 2.60%
Ethereum (ETH) $2,090.58 2.40%
XRP (XRP) $0.608191 0.91%
Shiba Inu (SHIB) $0.000008 1.24%
Dogecoin (DOGE) $0.08281 1.13%
Solana (SOL) $60.20 1.23%
SXP (SXP) $0.346686 1.56%
Coin98 (C98) $0.200313 5.65%