ÖNEMLİ: Bu işe yatırım yaparak Sorumluluk Reddi Beyanımızı kabul etmiş olursunuz. Derecelendirmemiz dahil tüm bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. ICOAnaliz.com yatırım tavsiyesi sağlamaz.
0
0
Değerlendirme

2.00 / 5

Web Sitesi Whitepaper
Cannabis _Seed_Token

Cannabis Seed Token

Onaylı Değil Takım Onaylı Değil

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Son Kontrol Tarihi : 28 Ekim 2021

ICO Diğer

Cannabis Seed Token (CANA), kenevir tohumlarının yıldan yıla talebi nedeniyle uzun yıllar boyunca piyasada olacak benzersiz bir kripto para birimi sunuyor. CANA jetonları, jeton değeri bir borsada sıfır olsa bile fiziksel bir kenevir tohumu için kullanılabilir. Jeton sahiplerine, jetonun varlığının hiçbir noktasında jeton sahibinin değersiz bir jeton tutmayacağına dair güven vermek, jetonlarımız doğrudan web sitemizde kullanılabilecek
Cannabis Seed Token (CANA), kenevir tohumlarının yıldan yıla talebi nedeniyle uzun yıllar boyunca piyasada olacak benzersiz bir kripto para birimi sunuyor.
CANA jetonları, jeton değeri bir borsada sıfır olsa bile fiziksel bir kenevir tohumu için kullanılabilir. Jeton sahiplerine, jetonun varlığının hiçbir noktasında jeton sahibinin değersiz bir jeton tutmayacağına dair güven vermek, jetonlarımız doğrudan web sitemizde kullanılabilecek kenevir tohumuna desteklenmektedir.
Ayrıca, CANA tokenlerinin bir token sahibi olarak, esrar endüstrisine ve topluluğuna yardımcı olmak için oluşturulan bir esrar şirketine ve vakfa yatırım yapıyorsunuz.
ICO’muz, hem tıbbi hem de rekreasyonel kullanıma odaklanan milyarlarca poundluk bir endüstride dünya pazarına hizmet edecek bir kenevir tohumu bankası ve tohum kasası oluşturacak.
Cannabis Seed, merkezi olmayan yetiştiricilerden oluşan bir çerçeve ve jetonlar için tohumlar oluşturup dağıtacak bir şirket içi ekip tarafından sağlanacak.

Tarih Bilgileri: 07 Mayıs 2020 — 01 Ekim 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement

Cannabis Seed Token

Cannabis Seed Token

Haber ve Yorum Ekle

Bitcoin (BTC) $38,802.40 0.11%
Ethereum (ETH) $2,106.07 0.72%
XRP (XRP) $0.613598 0.90%
Shiba Inu (SHIB) $0.000008 1.30%
Dogecoin (DOGE) $0.084119 1.50%
Solana (SOL) $61.87 2.69%
SXP (SXP) $0.356854 2.97%
Coin98 (C98) $0.198351 1.04%