Blockchain Expo World 2024
Ken Nizam

Ken Nizam

Languages : İngilizce
Abilities : Founder & CEO @ AsiaTokenFund Group | Forbes Council Member | Venture Builder & Growth Accelerator . Blockchain, FinTech & E-commerce

Seri Girişimci | Ödüllü Pazarlamacı | Bağış Toplama Uzmanı | Fintech, Blockchain ve Web3 Uzmanı.

Seri girişimci, ödüllü pazarlamacı ve bağış toplama uzmanı olarak dikkate değer bir kariyere sahip, başarılı ve vizyoner bir profesyonel. Fintech, blockchain ve Web3 endüstrilerindeki kapsamlı uzmanlığıyla Ken, inovasyonu teşvik etme ve dijital ortamı yeniden şekillendirme konusunda tutkulu.

Deneyimli bir girişimci olarak Ken, çok sayıda başarılı girişimi kurup ölçeklendirerek, sürekli olarak gelişen pazar trendlerini tespit etti ve bunları kazançlı iş fırsatlarına dönüştürdü. Ödüllü bir pazarlamacı olarak tanınan Ken, tüketici davranışı konusunda derin bir anlayışa ve hedef kitlede yankı uyandıracak hedefli kampanyalar geliştirme konusunda doğuştan gelen bir yeteneğe sahiptir. Veriye dayalı içgörüler ve en son teknolojiler sayesinde sürekli olarak olağanüstü sonuçlar elde ederek marka bilinirliğini, müşteri katılımını ve gelir artışını artırdılar.

Kariyerleri boyunca start-up’lara 100 milyon dolardan fazla fon sağlayan yardıma sahip olan Ken, karmaşık finansal ortamlarda gezinme ve stratejik ortaklıklar kurma konusunda oldukça bilgili. Kaynak yaratma stratejileri, yatırımcı ilişkileri ve finansal modelleme konusundaki kapsamlı bilgileri, üst düzey yatırımcıları cezbeden ilgi çekici yatırım senaryoları oluşturmalarına olanak tanır.

Özellikle fintech, blockchain ve Web3 endüstrilerine odaklanarak dijital dönüşümün ön saflarında yer almaya devam ediyor. Merkezi olmayan finansın, blockchain uygulamalarının ve dijital varlıkların demokratikleştirilmesinin güçlü bir savunucusudur.

Ken, Forbes İş Konseyi’nin Resmi Üyesi olarak Forbes Konseyi’ne alındı. Aynı zamanda Binance’in (Feed) Resmi KOL’sudur ve CoinMarketCap’in Medya VIP’sidir (doğrulanmıştır). Ken ayrıca Huobi’nin Güneydoğu Asya’daki erken genişlemesini destekleyen Huobi Global Elite olarak atandı.

Ken, 2023’te Wiki Finance tarafından Asya’nın Lider Web3 Girişimcisi ödülüne layık görüldü ve daha önce Huobi Global tarafından En İyi Topluluk Ödülü ve UCIM tarafından Dünyanın En İyi Kripto Medyası ödüllerine layık görüldü.

Katılınan Projeler


eTukTuk
eTukTuk TUK

eTukTuk, gelişmekte olan ülkelerde ve nihayetinde dünya çapında ulaşımda devrim yaratacak yapay zeka destekli, sürdürülebilir bir ulaşım çözümüdür.

ICO
13 Ekim 2023
17 Temmuz 2024
3.67

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top