Blockchain Expo World 2024
Craig McNerlin

Craig McNerlin

Languages : İngilizce
Abilities : Director

Hızlı hareket eden KOBİ pazarı ve uluslararası markalarla çalışma konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahip, sonuç odaklı bir işletme sahibiyim. Gelir ve iş hedeflerine ulaşılmasını sağlamak için her düzeyde danışmanlık ve süreçleri ve paydaş ilişkilerini yönetme konusunda geniş deneyime sahibim. Sürekli olarak en yüksek düzeyde performans sergileyen ve sürdürülebilir uzun vadeli iş büyümesi sağlayan güçlü ekipler oluşturmak ve onlara liderlik etmek konusunda gerçek bir tutkum var.

Birçok disiplinde deneyimim var ve Google, Facebook ve Bing gibi küresel liderlerle doğrudan dijital alanda çalıştım, ayrıca bu yeni alana dönüşmek isteyen geleneksel işletmeler için SaaS geçiş çözümleri geliştirip sundum.

Açılış konuşmacısı olarak, konferanslarda, seminerlerde ve iş toplantılarında çeşitli konuları anlatmak için dünyayı dolaşabilmenin mutluluğunu yaşadım.

Katılınan Projeler


eTukTuk
eTukTuk TUK

eTukTuk, gelişmekte olan ülkelerde ve nihayetinde dünya çapında ulaşımda devrim yaratacak yapay zeka destekli, sürdürülebilir bir ulaşım çözümüdür.

ICO
13 Ekim 2023
17 Temmuz 2024
3.67

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top