Blockchain Expo World 2024
Charles Cieters

Charles Cieters

Languages : İngilizce
Abilities : Stratejik Planlama, Takım Liderliği

CratD2C International’da müşteri yöneticilerinden oluşan bir ekibe liderlik ederek, dünya genelindeki müşterilere Merkezi Olmayan Otonom Akıllı Zincir (DASC) teknolojisine dayalı yenilikçi ve ölçeklenebilir çözümler sunuyorum. Yaratıcıları ve tüketicileri doğrudan birbirine bağlayan başarılı bir çevrimiçi platformun kurucu ortağı ve yöneticisi olarak iki yılı aşkın bir girişimci deneyimim var. Bu platform aracılığıyla binlerce içerik oluşturucunun çalışmalarından para kazanmasını ve yeni kitlelere ulaşmasını sağlarken, tüketicilerin de çeşitli ve kaliteli içeriğe erişmesini sağladım.

Pazar araştırması, stratejik planlama ve ekip liderliği konularında güçlü bir geçmişim var ve yaratıcı ekonomi için daha kapsayıcı ve sürdürülebilir bir gelecek yaratma konusunda tutkuluyum. Amacım CratD2C International’ın ağını büyütmesine, değer sunmasına ve vizyonuna ulaşmasına yardımcı olmak için becerilerimden ve uzmanlığımdan yararlanmak.

Katılınan Projeler


CratD2C
CratD2C CRATD2C

CratD2C Merkezi Olmayan Otonom Akıllı Zincir (D.A.S.C), endüstrileri yeniden şekillendirmek, işlemleri kolaylaştırmak ve katılımcıları güçlendirmek için tasarlanmış devrim niteliğinde bir blockchain ekosistemidir.

ICO
20 Aralık 2023
31 Mayıs 2024
3.67

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top